مجید سلطانی متولد 1360 است و در مرداد ماه به دنیا آمده . وی قریب 10 سال است که در عرصه موسیقی فعالیت می کند . 

نوازندگی ، آهنگسازی و خوانندگی را از ابتدا نزد اساتید به نام آغاز کرد و پس از سال ها فعالیت آلبوم " گوشه گیر " وی نقطه عطفی در عمر هنری اش محسوب می شود .

خبرگزاری بلند آوا گفتگویی اختصاصی با مجید سلطانی انجام داده که در ادامه متن کامل این مصاحبه را می توانید مطالعه نمایید :


به کارنامه شما که نگاه می کنیم با انبوهی از فعالیت های مختلف در زمینه موسیقی رو به رو می شویم . ابتدا از این فعالیت ها برای ما بگویید


 اجرا هایی زیادی در صدا و سیما داشتم . از آنجایی که خواننده رسمی صدا و سیما هستم خیلی در سازمان فعالیت دارم . از جمله در شبکه های مختلف تلویزیونی و رادیویی . در شبکه دو در برنامه " زنده باد زندگی " ، در شبکه پنج در " لحظه های آبی " که در اینجا خواننده تیتراژ بودم و آهنگسازی کار را هم خودم انجام دادم . اجراهای زیادی در شبکه یک سیما داشتم و همچنین در شبکه جام جم در برنامه " اینجا ایران است " . و اجراهای متعدد در شبکه های نسیم ، شما ، ورزش و ...



به جز سیما دیگر با چه ارگان هایی همکاری داشتین ؟ 


خوب علاوه بر این با شبکه های مختلف رادیویی هم همکاری داشتم . البته زمانم برای شبکه های رادیویی کم میاد و بیشتر در سیما فعال هستم . ضمن اینکه همکاری های زیادی هم با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داشتم . 


از کنسرت ها چه خبر ؟ 


خدا رو شکر تا به امروز کنسرت های خوبی برگزار کردیم به ویژه در برج میلاد و تالار زرگنده که همچنان هم طبق روال قبل کنسرت ها برقرار است .



گویا در عرصه سینما هم دستی دارین ، درسته ؟


بله . در فیلمی به نام " شهر آشوب " بازی کردم و البته تیتراژ فیلم را هم خودم خوندم . فیلم بسیار زیبایی ست با بازی بازیگران مطرح سینما که اجازه بدین بیشتر درباره اش نگم . بعد از اکران انشاالله بیشتر درباره ش صحبت خواهیم کرد . ضمن اینکه در صدا و سیما برنامه ای قراره که پخش بشه به نام " ترافیک " و من هم مجری برنامه خواهم بود . 


در مورد کارهای جدید هم به مخاطبان ما توضیح بدین


آلبوم " گوشه گیر "  با زحمت زیادی تهیه شد که خدا رو شکر بازتاب خوبی هم داشت و مردم استقبال کردند . و خبر جدید این که آلبوم دوم در راهه و مراحل پایانی خودش رو طی می کنه و بزودی وارد بازار خواهد شد . 


بزرگ ترین آرزوی هنری شما چیست ؟


من از بچگی علاقه زیادی به هنر و به ویژه به موسیقی داشتم  . و خیلی دوست داشتم که خواننده باشم و بر روی صحنه اجرا داشته باشم . خدا رو شکر به همه خواسته های خودم رسیدم و آرزوی من در حال حاضر اینه که پر طرفدار ترین خواننده ایران باشم .


از شما ممنونم که کلیشه ای جواب نمی دین و آنچه که در دل دارین و صادقانه مطرح می کنین . در آخر می خواهم از شما در مورد رمز موفقیت بپرسم ...


به نظر من اولین قدم برای موفقیت داشتن انگیزه هست . اگر انسان به چیزی علاقه داشته باشه و انگیزه لازم هم برای به دست آوردن خواسته ش فراهم باشه قطعا می تونه موفق بشه . البته باید در راه قدم گذاشت و صبر و تحمل و پیگیری هم باید وجود داشته باشه .